תיקון שטיחים

תיקון שטיחים

לא משנה מה הסיבה לנזק לשטיחים, החדשות הטובות הן שתיקוני שטיחים ותיקונים הם פתרון טוב. אם יש לכם כתמים קבועים, כוויות או נזק לשטיח משריטות של חתולים או כלבים, תיקון שטיח הוא התיקון הרצוי.

אם אין לך חתיכות שטיח נוספות מההתקנה הראשונית

הטכנאי שלך יכול לגזור חלקים מארונות או אזורים נסתרים אחרים. ניתן לתקן שרידים של חלקים משיטת התיקון לשטיח שלך גם באתר הפגוע. לאחר התיקון, טכנאי השטיחים חותך את האזורים הפגועים ותופר עליהם אריחים או שטיחים חדשים.

אם לשטיח שלך יש תפרים מפוצלים

איש מקצוע ישתמש במגהץ קיטור לשטיח או בסרט שטיח כדי לתקן את התפר. במקרים מסוימים, הטכנאי שלך מכסה את האזור על ידי מתיחת השטיח על החור ותפירתו בחזרה. לאחר התיקון, אולי לא תוכלו לומר שהתיקון בוצע, אך השטיח ייראה כמו חדש.

אם השטיח שלך מראה סימני בלאי

אדוות, חורים, בליטות או סדקים, ייתכן שתצטרך תיקון שטיח כדי למתוח אותו. מספיק לנקות את השטיח אם אתה יודע שצריך לתקן אותו. אם אתם זקוקים לתיקון שטיחים בנקודת מעבר, עליכם לסמוך על כך שמומחה בעל ניקוי מעוגל יוכל לפתור את כל הבעיות שנתקלו בשלב זה בעת סלסול, שפשוף או קריעת שטיחים.

תיקון שטיח גלי יכול לעלות בין 150 ל-250 דולר לשטח של 200 מ"ר

אזור פגום קטן אינו מצדיק את החלפת השטיח כולו. על מנת לתקן כתם אקונומיקה המתרחש כאשר דליפה כימית קשה על השטיח שלכם מפחיתה את הצבע, על הטכנאי לצבוע את המשטח במקום כך שהצבע יתאים לשאר הרצפה.

צפיפות ריפוד נכונה עלולה לגרום לשבירת השטיח שלך באזורים עמוסים

למתקינים אסור להשתמש באלונקות להנחת שטיחים שאין להם בעיטות ברכיים, שכן אלו אף פעם לא מספיקות והשטיח מתרופף עם הזמן. יש למתוח שטיחים עם אבזם באמצעות אלונקה ועשויים לדרוש תיקון מלא.

העלות לתיקון או ניקוי השטיח שלך תלויה בגודל החדר

בחומר השטיח ובסוג הנזק לתיקון. המחיר הממוצע הארצי לתיקוני שטיחים הוא בין 150 ל-300 דולר, אך רוב האנשים יוציאו כ-200 דולר כדי לתקן סימני צריבה גדולים, למתוח את החומר או להשתמש בעודף להכנת שטיח טלאים. שירות תיקון שטיחים ינקה את האזור שאתה מתקן באתר, אז צפו לשלם בין 130 ל-170 דולר עבור ניקוי שטיחים מלא.

Upfront Home Services מצוידת בקייטי בכלים מקצועיים וניסיון לתיקוני שטיחים, תיקון תפרים, תיקון והדבקה של תפרי שטיחים חשופים. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מקייטי בתחום תיקון שטיחים ותיקון תפרים או תיקון שטיחים.

אם אנחנו צריכים חתיכת שטיח נוספת עבור ארון או עליית גג

נוכל לגרום לתיקון להיראות יפה. הטכנאים שלנו מיומנים ומוכשרים בתחום הזה, אז אנחנו יודעים שאנחנו יכולים להיכנס ולבצע תיקון שטיחים שישמח אותך ואת הרצפה שלך. אם ישנה בעיה באזור אותו אנו מתקנים, נשלם עבור התיקון בהמשך חיי השטיח.

אם אינך יכול למצוא שרידים חדשים

תצטרך לחתוך חתיכה קטנה מהשטיח הקיים שלך מאזור נסתר של הבית. אם קיים שטיח מתאים, ניתן לקחת טיח מתאים ולהחליף אותו בחתיכה הפגומה. אם אין שאריות שטיחים זמינות, אנו שמחים לחתוך כתמי שטיח מאזורים בודדים.

תיקון שטיחים הוא היעיל ביותר באזורים של מטר מרובע או פחות ואינו רב מדי. בעת הערכת נזק לשטיח, טלאי שטיח פועלים בצורה הטובה ביותר עבור כתמים קטנים ומקומיים אשר מרוטים, בלויים, שרופים או מלוכלכים עד לתיקון.

מצא שטיח תורם

גם אם הוא גרסה חדשה של אותו שטיח כמו האזור הפגוע. שקול לנקות את השטיח לאחר השלמת התיקון. הטכנאי שלך חותך ומסיר את כל האזורים השרופים שגודלם שני סנטימטר רבוע או פחות, מתקן אותם באמצעות פקקי שטיח וחותך את כל השאריות הנראות על כל חלק של השטיח.

לא רק שאנחנו דואגים שהשטיח שלכם ייראה נקי, אלא שגם טכנאי שטיחים יכולים לתקן אותו. טכנאים מוסמכים מתקנים שטיחים פגומים במיטבם במגוון טכניקות ניקוי ותיקון שטיחים מתקדמות.

קיוויס

היא טכנולוגיה מצוינת לתיקון שטיחים המספקת ניקוי שטיחים, מתיחת שטיחים וניקוי אזורי שטיחים פגומים. אנו מתקנים שטיחי ברבר, שטיחי שאג ועוד סוגי שטיחים. צוות הניקיון המקיף באזור אינדיאנפוליס הוא המומחה שלך בניקוי ותיקון שטיחים.

טיפול בריפוד שטיחים מדויק אינו דגם מחיר סטנדרטי בכל הנוגע לתיקון ומתיחת שטיחים, אלא הוא הטיפול המועדף בכל המקרים. עם חברה בעלת ניסיון וידע לבצע את העבודה בצורה נכונה וחסכונית ומומחים מיומנים, אנחנו כאן כדי לעזור.

תוכן עניינים