בדיקת דירה לפני הקנייה

לפני שאתה קונה דירה, יש הרבה דברים להיות מודע. אלה כוללים זיהום, קליטת טלפון, וחיובי תחזוקה. קרא על מנת ללמוד עוד על הדברים האלה ועוד! הנה כמה טיפים לבדיקת דירה. אתה צריך לבדוק הכל, מחלונות לדלתות לשטיחים. אל תשכח לחפש ריחות מחמד. בדוק גם לוחות רצפה! ותדאג לבדוק גם קצוות רופפים! ריצוף מותקן באופן שגוי עלול להוות סכנה.

חשוב מאוד לבצע בדק בית לדירה יש שניה, למרות המחשבה שהשירות ניתן אך ורק לדירות קבלן חדשות, מדובר בשירות הכרחי גם עבור דירות יד 2

בדיקה

חשוב לבדוק ביסודיות דירה לפני שאתה קונה אותה. פריטים נפוצים כוללים צנרת ושקעים חשמליים, מכשירים, HVAC, רצפות ואפילו חזית. בעוד שבדיקות דירה אינן יקרות במיוחד, הן יכולות לחשוף סוגיות משמעותיות שאולי לא תבחינו בהן אחרת. בדוק שכל תקע ואור עובד ושאין דליפות או סדקים מסביב לשמיכה. המפקח צריך גם לחפש בעיות מבניות.

לפעמים, סוכני נדל "ן יוותרו על זכויות ביקורת אם אתה מסכים למחיר הבית. אבל בדיקה מוקדמת עלולה לעלות לך אלפי דולרים. להיות מציאותי על היקף הביקורת, ולדון בתיקונים סבירים ובקשות תחזוקה עם סוכן הנדל "ן שלך. ייתכן שתוכל לנהל משא ומתן במחיר נמוך יותר עם המוכר במקרה הצורך. זה הבית שלך, ואתה לא רוצה שהוא יאכזב מאוחר יותר.

בעל הבית יערוך בדיקה. זה שמפקח יבדוק את הדירה לפני שהוא עובר דירה לא רק יבטיח שזה ימצא חן בעיניך, אלא גם ימנע ממנהל הנכס לקחת אחריות על בעיות שקיימות מראש. במקרים מסוימים, מנהל הנכס עלול לפתור בעיות אלה לפני שאתה נכנס. אם אינך בטוח אילו פריטים יש לבדוק בדירה, תוכל להוריד כאן רשימת ביקורת. יש פריטים שאתה צריך לבדוק בכל חדר, אבל יש כמה אזורים משותפים שצריך לבדוק בכל רחבי הדירה.

לפני שתרכוש דירה, כדאי שתבדוק את הקירות, הקומות והחלונות. האם יש ריחות מחמד? הוילונות והווילונות במצב טוב? אתה צריך לבדוק את המצב של כל תריסים או וילונות. כמו כן, לבדוק את הבידוד בקירות. ייתכן שהרצפה הותקנה בצורה גרועה. דירה לא מבודדת יכולה להוביל לפציעה. אתה לא צריך להסתפק בפחות ממה שאתה מצפה.

זיהומים

אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק לפני קניית דירה הוא מצבו. חשוב לעבור דרך כל הנכס. אתה צריך לשים לב במיוחד לשטיחים, ממזרים, קירות, וריצוף. כל סדקים או נזק לאזורים אלה יכול להיות בעיות מבניות. בנוסף, תוודא שהאח במצב טוב. לבסוף, ודא לדון בכל שכר דירה או פיקדון עם בעל הבית. שני הצדדים צריכים לחתום על מסמך המפרט את התנאים המוסכמים של הנכס.

קליטת טלפון

לפני שאתה קונה דירה, אתה צריך לבדוק את הקבלה של הטלפון הנייד שלך. בעוד קליטה סלולרית יכולה להיות אמינה מחוץ לדירה, זה רחוק מלהיות מובטח בבניין. קליטת אותות סלולריים יכולה להיות מושפעת על ידי הקירות, חומרי בניין אחרים, וחיווט חשמלי בתוך הקירות. כדי לשפר את האות שלך, אתה יכול להתקין מגבר אות או תחנת Femtocell. אתה יכול גם לשפר את הקליטה הסלולרית שלך על ידי מעבר לשיחות Wi-Fi ושמירה על הטלפון שלך טעון.

שוכני דירות מתמודדים עם בעיה עם קליטה בסלולרי. הרבה אנשים עוברים לדירות יפות רק כדי לגלות שהם לא יכולים לקבל קליטה סלולרית. גרוע מכך, הם עלולים לעבור לגור עם השותפים שלהם ולמצוא קליטה גרועה. אפשר למצוא דירה טובה עם קליטה טובה. כדי למצוא מקום טוב עם שירות סלולרי, תצטרך לעשות קצת מחקר. בדיקת קליטה בדירה לפני הקנייה היא דרך מצוינת להימנע מרכישת דירה מגששת.

אנטנה לטלפון הנייד שלך צריכה להיות מוחזקת ישר למעלה. אוזניות בלוטות 'הן גם חייבות. אתה צריך לבחור אחד שיש לו טווח טוב כדי להבטיח לך לא לאבד את האות שלך בעת זיווגו. לחלופין, אם האזור אין קליטה סלולרית חזקה, אתה יכול לנסות MicroCell. אנטנות סלולריות זעירות אלה משדרות אות באמצעות חיבור האינטרנט שלך ופועלות כמאריך רשת סלולרית.

אות טלפון סלולרי הוא נושא חשוב עבור שוכרים ומשכירי בתים כאחד. קליטה גרועה עשויה להיות מרתיעה עבור חלק, אבל אל תיתן לזה למנוע ממך לחלום על החלל שלך. אתה עדיין יכול לעשות שיחות דרך WiFi גם אם קליטת הטלפון הסלולרי שלך היא ענייה. זה יכול להיות מופעל בהגדרות נושאת המטוסים. אתה יכול גם לשמור על קשר עם משפחה וחברים, כמו שרוב הטלפונים החכמים עכשיו לתמוך Wi-Fi קורא ומסמס.

עמלות תחזוקה

בעלי בתים חדשים בדרך כלל מתעלמים מתשלום דמי תחזוקה בעת הזמנת דירה. בעוד שרוב הקונים אינם שמים לב לחיובים בעת הזמנת דירה, חיובים אלה נעשים יותר ויותר חשובים ככל שתאריך החזקה מתקרב. אזורים משותפים בכל חברת דיור נשמרים על ידי היזם או המקדם. חוק הנדל "ן (רגולציה ופיתוח) מחייב את המקדם או הבונה לשמור על שירותים חיוניים. למרות שסכום דמי האחזקה יכול להשתנות מאחד לשני, תמיד עדיף לוודא את הסכום המדויק לפני שאתה חותם על החוזה.

יש בונים הדורשים תשלום מראש של דמי אחזקה. הם עשויים לבקש הפקדה, ללא קשר אם זה 12 או 24 חודשים. תנהל משא ומתן עם היזם אם לא תוכל לשלם מראש. אתה תקבל את העסקה הטובה ביותר על הנכס אם אתה עושה את זה. עם זאת, זכור שבונים רבים דורשים תשלום מראש של חיובי תחזוקה, עוד לפני שהדירה תימסר.

אתה תהיה אחראי לדמי האחזקה, ללא קשר אם תחליט לרכוש דירה בקהילה מגודרת. ההשקעה שלך היא השקעה. לפני שאתה חותם על החוזה, לוודא לקרוא את הכללים והתקנות בנוגע לדמי אחזקה. עמלות אלה כוללות חשמל לשטחים משותפים, סידורי אבטחה ומפעילי הרמה.

עמלת השירות השנתית היא נושא נוסף שעליך להיות מודע לו. אזורים משותפים לרוב על ידי בעלי בתים ודיירים חייבים לשלם דמי שירות. העמלה צריכה להיות רשומה בחוזה, ובעל הבית צריך להיות מסוגל להסביר מה תשלום זה מכסה. אם בעל הבית מתעקש כי לגבות דמי שירות, לוודא שיש סעיף לגבי האחריות. הדייר יכול לערער על הסכום אם הם לא מרוצים ממנו.

המתווך של הקונה

הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לבדוק בדירה לפני רכישת זה הוא מצבו. מלבד חיפוש סדקים ונזקי מים, אתה צריך לבדוק את הפריסה ואיכות של האדמה. אתה צריך גם לבדוק את השטיחים, אטימות, וקירות לכל כתמים, תולעים, או נזקים אחרים. ודא שאתה לבדוק שטר הקניין של הדירה, כי שיפוץ דירה הוא לא משימה קלה.

מלבד התחזוקה הרגילה, להבטיח כי בכל חדר בדירה שלך יש גלאי עשן. לכל חדר צריך להיות גלאי עשן, ולכל יחידה צריך להיות גלאי חד תחמוצת הפחמן. עליך גם לבדוק אם מדיח הכלים מנקז כראוי ואם פינוי האשפה פועל כשורה. ודא שכל מכשירי החשמל עובדים כראוי ושהם נקיים מנזק. במהלך ההליכה שלך, אל תשכח לבדוק את מצבם של כל מכשירי החשמל והדירה כולה.

אתה צריך לבדוק את מצבו של הבניין וגם לבדוק את הארונות או אחסון מובנה. דלתות הארון אמורות להיפתח בקלות. כמו כן, ודא לבדוק את המאפיינים העיקריים של הדירה שלך, כגון חימום וקירור. בנוסף, שים לב לריחות שונים, שעשויים להצביע על נזקי מים. אתה צריך ליצור קשר עם בעל הבית שלך באופן מיידי אם אתה שם לב לכל אלה. בדיקת דירה לפני הקנייה תמנע ממך להתמודד עם הפתעות לא נעימות בהמשך.

בדיקה יסודית תבטיח שהדירה תעמוד בכל הציפיות שלך. בנוסף, זה גם מגן על הפיקדון שלך, שבו אתה תהיה אחראי כאשר אתה עובר ב. לבדוק דירה זו משימה מייגעת, אבל זה שווה את זה. אתה אפילו יכול לבקש מחבר או בן משפחה לבדוק את הנכס בשבילך. בדרך זו, הם יכולים לזהות כל טעות החמצת.

תוכן עניינים