4 חברות לאיתור נזילות שכדאי להכיר

סוחרי יום יכולים למצוא את זה מפחיד לסרוק את יקום המניות אחר איתותי מסחר ולעקוב אחר עמדות פתוחות. מציאת המניות המתאימות ברשימת הצפייה שלך היא משימה מוחצת, ואף יותר מכך למי שיש להם ידע מוגבל בשוק.

כאשר נמצאות שתי רמות נזילות או יותר בסמוך למקום שבו מקבצים מספר בעלי עניין

משתתפי השוק נוטים להציב את צווי הפסד שלהם ברמות הקיצוניות ביותר. אם אתה מודע לכך, הנפח יהיה נמוך, מה שמרמז על נזילות ירודה, וכך גם על נזילות. אם התפשטות הכסף / המכתבים הגדולה תמשיך להיות גדולה מדי על בסיס אחיד, מחזורי המסחר יהיו קטנים ומעט עסקאות היו מתרחשות. עם זאת, אם השחקנים הגדולים ייכנסו לשוק באזור של נזילות נמוכה, לתנודתיות שהם היו מייצרים תהיה השפעה משמעותית על המחיר הממוצע שהם מקבלים ועל יכולתם לנוע מעל או מתחת למחיר הממוצע. מחיר הצעת המחיר יעלה או ירד במהלך עסקאות, אך הן נפח והן רמה יהיו נמוכים יותר, מה שמרמז על נזילות נמוכה יותר (על כך בהמשך).

כתוצאה מכך, חשוב יותר לחברות פרטיות יותר למצוא מקור בטוח של נזילות יומית. מציאת נזילות מספקת חיונית בהחלט למוסדות גדולים ולסוחרים שיוכלו למלא הזמנות גדולות.

אז בואו נכיר אותם

חברת נו ליק

נו ליק הינה חברה ותיקה הפועלת מזה 20 שנה ומספקת שירותי איתור נזילות בפריסה ארצית. החברה היא החלוצה בתחום איתור נזילות בגז.

לאתר החברה – no-leak.co.il

הידרוצ'ק

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות בירושלים ע"י מאתר נזילות מקצועי ואמין.

לאתר החברה – hydrocheck.co.il

מ.ג שירותי בית

חברת מ.ג שירותי בית מספקת שירותי איתור נזילות בפריסה ארצית.

לאתר החברה – mghs.co.il

א.ע אינסטלציה

אחד היתרונות בחברה העוסקת גם באינסטלציה וגם איתור נזילות היא מתן פתרונות מיידים לטיפול בבעיה, מלבד איתור הנזילה עצמו.

השירות ניתן באזור המרכז.

לאתר החברה – אינסטלטורבתים.com

כדי להבין את הנזילות, תחילה עליך להבין היטב את סוגי הנכסים השונים. לעסקים צריכים להיות נכסים נזילים מכיוון שחשוב לפעול בשעת חירום כאשר יש צורך במזומן, כמו למשל כאשר לקוח מרכזי אבד או תזרים המזומנים אינו מספיק לתשלום חשבונות. רמות הנזילות של הנכסים קובעות כמה קל להמיר השקעה בחזרה במזומן, ולהיפך, לכן חשוב שתזכרו זאת כשאתם מחליטים מתי ואיפה להשקיע את הכסף שלכם.

גישת השוק מחייבת אותך למצוא חברות הדומות לחברות שאתה מנסה להעריך. רשימה גדולה של חברות דומות הינה אופציה, וכך גם השימוש במדד שוק כמו מדד S & P 500 או מדד התעשייה של דאו ג'ונס.

אתה גם יודע כמה חברות אחרות שוות ואיך השוק מדרג את עמיתייך. ניתן לקבל הצעה או מחיר מניה בצורה של הצעת מניות, דיבידנד או עליית מחיר המניה.

עם זאת

וויבר מזהיר כי התבוננות במדדים הנוכחיים בלבד עשויה לא לתת תמונה ברורה של נזילות החברה. נזילות היא מדד איכותי יותר, כלומר אין כמות כמו נפח המניות שיכולה להגיד לך כמה השקעה נזילה. פיצולי מניות משכו תשומת לב רבה יותר בשנים האחרונות בגלל עליית מחירי המניות ועסקים עסקיים טובים, וטענו כי זה יכול להיות לפחות יתרון לבעלי המניות. פיצול מניות הפוך יכול גם להפוך אותו לאטרקטיבי יותר למשקיעים שרואים בחברות ובמניות ערך רב יותר כאשר מחיר המניה גבוה יותר.

בשווקים פיננסיים, נזילות מתייחסת כמה מהר ניתן לרכוש ולמכור נכס בשוק. נזילות היא היכולת להמיר נכסי חברה למזומן מבלי לאבד מערכם, ונזילות במניה היא כמה קל או קשה יהיה למשתתפי השוק למכור את המניה מבלי להשפיע על המחיר.

אם הביקוש גבוה וזמינות המניות נמוכה

מחיר המניה גבוה משווי הנכס הנקי של הקרן ולכן גם הנזילות. אם הפער בין כסף לאותיות קטן יחסית על בסיס אחיד, נפח המסחר יהיה גבוה, אך הנזילות משחקת תפקיד משמעותי. ההבדל בין מה שמוכרים מוכנים לקחת לבין מה שקונים רוצים לשלם הוא מדד טוב של נזילות, כמו גם נזילות הכספים.

פריט מסוג זה אינו נזיל יחסית, מכיוון שהמשקיעים מצפים שהוא ישיב במהירות את הערך המלא, אך גם יקר יחסית.

מניות נזילות נוטות להיות מוזלות יותר ממניות אחרות, מה שהופך אותן לזולות יותר וקלות יותר לסחר ביום. גם מניות נזילות מוזלות יותר מכל המניות האחרות מכיוון שהן זמינות יותר למשקיעים.

תוכן עניינים