ניקוי ספות ושטיחים בבית עשה זאת בעצמך

בפוסט זה, אתן כמה טיפים מעולים לניקוי הספה וסיבות טובות להזמין מנקה ריפודים מקצועי, ואציע סרטון ניקוי נרתיקים תוצרת בית שיעזור לכם ליצור ניקוי נרתיקים משלכם.

אם אתה רוצה לקנות מנקה שטיחים משלך בבית, אתה יכול להשתמש בו אם תרצה. למד כיצד להכין ערכת ניקוי לספה שלך, כריות ומוצרי ניקוי ריפודים אחרים.

מדוע אני אוהב את זה

מכונת ניקוי ספות וריפודים קומפקטית זו קלה להתקנה במקומות מבודדים, כך שתוכל להסיר כתמים וכתמים. זה גם נותן לך את האפשרות לתזמן יום שלם לשמפו על השטיח שלך ולהתחמם עם השמפו. מדוע מצא חן בעיניי – מכונה זו הופכת את הניקוי למשב רוח ונועדה להסיר כתמים עמוק בשטיח, במדרגות ועור עליון. מכונה זו מסירה כתמים מהעמקים מתחת לשטיחים ומדרגות, מתחת לשולחנות קפה, כיסאות, ספות, עלייה, כריות ואפילו על ספה מעלה ומטה.

אם אין לכם זמן לבצע ניקוי עמוק בעצמכם

עדיף להזמין חברת ניקיון ריפודים במקום. העסקת מנקה שטיחים תתן לכם את התוצאות הטובות ביותר מבלי שתצטרכו לקנות שמפו. תוכלו לחסוך עד 200 דולר על ידי שכירת שירות ניקוי שטיחים וריהוט ועוד על ידי ניקוי השטיח או הרהיטים ביסודיות.

הקפד לבדוק את סמל הניקוי בכרית שלך לגבי סוג פתרון הניקוי שבו אתה משתמש והזמן שלוקח לנקות את בד הספה שלך. מניחים מטלית יבשה מעל האזור ונותנים לה להתייבש לחלוטין לפני שמנקים אותה בחלל מתוצרת עצמית כדי לנקות אותה על כתמים.

אתה זקוק לכמה מרכיבים

כדי לוודא שאתה מכין מנקה שטיחים משלך שתוכל להשתמש בו בבית לניקוי השטיח שלך, ולא כזה שאתה עשוי להשכיר בחנות. עליכם להחזיק לפחות 1/4 כוס חומץ, בערך אותה כמות שהייתם מכניסים לשטיח או לניקוי ריפודים. אם אתם מנקים את המתכון בחומץ, עליכם להתנהג ולהשתמש בשמפו שטיח כמו של ביסל בכל הנוגע לפתרון הניקוי בפועל.

השתמשתי בתמיסת הניקוי הזו כמנקה וגיליתי שהיא עובדת בצורה מושלמת לניקוי הבד של הספה שלי. אם אתה עושה זאת ללא ניקוי שטיחים, אני אוהב לרסס את הספה בתרסיס לרענון בד ברגע שהוא נקי ויבש.

אם תוכלו להסיר את הציפית (התליון מציין שהוא ניתן לכביסה במכונה)

זו דרך קלה לנקות את הכרית. אני לא משתמש בריפוד או בניקוי שטיחים, מה שאומר שאתה צריך לברוח בלי כתמים. אם יש לכם בלאגן מסודר ואתם לא רוצים ללכת אל שואב האדים בחנות, תוכלו גם לנקות את השטיח בעצמכם.

לרוב עדיף לחסוך כסף במכונה ולנסות את Diy כשאתה זקוק לו, אך כדאי גם לנסות זאת בעצמך כאשר אתה זקוק לה.

אם אתם מחפשים ניקוי עמוק עוד יותר

עליכם לשכור מנקה שטיחים תעשייתי או מנקה שטיח אדים בכדי לשמף את הספה שלכם. אתה יכול לשלם למישהו לנקות את השטיח שלך באופן מקצועי במקום ללכת לחנות מכולת או לחנות לחומרי בניין ולקנות מנקי שטיחים משלך. חומרי ניקוי שטיחים מקצועיים מסירים כמה שיותר מים ומוודאים שהשטיח מתייבש במהירות. לאחר שמפו על השטיחים בתמיסה לניקוי שטיחים תוצרת בית, תוכלו לתת לרצפה לעבור ולעשות זאת שוב ושוב.

קנייה או השכרה של מכונה לניקוי השטיח לעומק אינה הדרך היחידה להסיר את הכתמים העקשניים הללו. האם אתה חושב שתוכל להשתמש בשטיח ובריפודים לניקוי עמוק, או שיש לך את הכתמים המעצבנים האלה?

בעוד שמולי מייד לא מנקה ריפודים

איש מקצוע בתחום השירות הביתי יכול לספק שירותי ניקיון לכל הבית שלך בשבריר מהעלות. בין אם משימת ניקוי השטיחים או הריפודים היא גדולה או קטנה, ניתן להתמודד איתה בדרכים רבות ושונות. לא משנה איזה כתם נקי, יש להסירו ולנקות את הפרטים בכדי להסיר את לכלוך האדמה הקשה, הלכלוך והכתמים. אני נשבע ביכולתה של מולי מייד להפיק את המיטב מכל פיסת שטיח, שטיח, ספה, פשתן, שטיח ופריטים אחרים בביתכם.

אנחנו לא מדברים רק על שטיח, אלא כל שטיח הוא הוכחה לאופן שבו ניתן לטפל בכל כתם ללא מאמץ נוסף וכמה קל למרוח את כמות הניקוי הנכונה. מנקה שטיחים מסיר כמעט כל כתם אפשרי, ואני נדהם מכמה שהוא עובד על שטיחים.

גם אם אתה מכתים את השטיח שלך עם חומר ניקוי תוצרת בית

אתה יכול לשמור עליו כחדשה לאורך זמן. ניקוי שטיחים וכתמי ריפוד יכול להיות פרויקט DIY שבו אתה משתמש לניקוי השטיח. הערה: מתי הזמן להתקשר למקצוענים ולנקות את הכל בשבילכם, או לעשות זאת בעצמכם?

תוכן עניינים